Kalender

Peale kümmet ala läheb Läänemaa Sõprade Liiga suvepuhkusele

Toimekasse esimesse poolaastasse on mahtunud nii uusi kui ka vanu tuttavaid alasid. Uutest aladest saime sel poolaastal proovida automudelismi, mis osutus vägagi põnevaks ja populaarseks.

Kõige osalejaterohkemaks ja seeläbi ka populaarsemaks osutus maastikuvibu võistlus Kullametsa viburajal, kus osales 77 võistlejat. Siit järeldus- kui ala on tore, siis kaugus meie tublisid osalejaid ei heiduta!

Kõigil üheksal individuaalarvestusega alal on kaasalöönud 5 naist, kellest naiste tabeli esinumber, Maike Tellmann võistkonnast Zëbrad, on ühtlasi ka terve võistlustesarja liider 606 punktiga. Teisel kohal on samuti suurepärase punktisummaga Kadi Saviir JK Paralepast, olles kogunud 548 punkti. Kolmandal kohal asub Ivika Raudsepp (pildil) HKHK Sõpradest 533 punktiga.Parima naisveteranina hoiab neljandat kohta Hele-Mall Erik Äärelinn Haeskast, kes on kogunud 477 punkti.

Meestega on puhta töö tabeli esiotsas teinud veteranid, võideldes endale väga väärikad kaks esimest kohta tabelis. Esimesel kohal on Marko Ulla Zëbrade võistkonnast 523 punktiga, teisel kohal Toomas Klemmer Äärelinn Haeskast 474 punktiga. Esimeste mitteveteranidena jagavad kolmandat ja neljandat kohta Priit Nukki Wildwestist ja Kristjan Murik Läänlastest võrdselt 472 punktiga.

Peale kümmet ala on võistkondlikult juhtimas Halukalurid 259 punktida. Vaid mõnepunktise vahega on teisel kohal Zëbrad 253 punktiga ning kolmandal kohal 237 punktiga on võistkond ULA-kad.

Täname kõiki osalejaid, kohtunikke ja peakohtunikke ning soovime teile mõnusat puhkust!

Pilte leiab www.laanesport.ee galeriist või Läänemaa Sõprade Liiga Facebooki albumitest.

Kohtumiseni juba augustis uutel võistlustel!

Heli Paesüld