Kalender

Palivere suusarajad ja kelgunõlvad ootavad nädalavahetusel talispordiharrastajaid

 

Esimesel päeval võisteldakse klassikalises, teisel päeval vabas tehnikas. Sel viisil meenutame esimesi Palivere suusasõite kaheksakümnendatel aastatel, kui Palivere suusasõitude traditsioon alguse sai ja austame esimestest Palivere suusasõitudest osavõtnuid. Sealjuures võimaldame teisel päeval ka tavapärast mõõduvõttu uisutehnikas.

Stardid antakse mõlemal päeval kl 12 Paliveres Pikajamäe hüppetorni tagant. Võistlusnumbrite väljastamine võistluspäeval kl 10:30-11:30.

Rajast
Võistlus peetakse 5,75 km ringil, sõidetakse 4 ringi. Distantsi kogupikkuseks on 23 km. Sama võistlustrass läbitakse mõlemal päeval, kuid erinevas tehnikas.

Arvestus
Tulemused lähevad kirja nii eraldi- kui koondarvestusena, st toimub kaks võistlust ning osaleda võib ka ainult klassika või ainult vabatehnika päeval.
Palivere X Suusamaratoni võitjaks kuulutatakse mõlema võistluspäeva kokkuvõttes ajaliselt parema aja väljasõitnud võistleja; st kahe võistluspäeva ajad liidetakse.
Lastele (2001 ja hiljem sündinutele) on mõlemal päeval avatus minimaratoni distants 5,75 km, vastavalt päevakavas olevale tehnikale.

Juhend ja info
Palivere X Suusamaratoni juhendiga saab tutvuda aadressil http://www.sula.ee/Palivere-Suusamaraton.
Võistlust korraldab Suusaklubi Sula MTÜ. Täpsemat infot maratoni kohta on samuti võimalik leida klubi kodulehelt www.sula.ee.

Kes oma suusatamisoskusi väheseks peab, saab tulla kaasa elama ja oslema terviseradade ülemaailmsel lumepäeval.

Meeldiva kohtumiseni suusarajal ja kelgunõlval!

Lisainfo:
Mati Kallemets
Mob 5052565
Mati.Kallemets@lmv.ee