Kalender

Oru Koolile 4.-6. klasside korvpallis I koht

Kolmapäeval toimusid Haapsalu Spordikeskuses Läänemaa Koolispordi Liidu 4.-6. klassi poiste korvpalli meistrivõistlused.  Võistluste juhend näeb ette, et osalevad 4 liikmelised võistkonnad ja mängitakse kolm kolme vastu ühe korvi all. Selline otsus võeti vastu kolm aastat tagasi, et kulusid kokku hoida ja korvpallivõistlusel saaksid käia ka väiksemad koolid.

Oma õpilased tõi seekord võistlustele Virtsu Kool (õpetaja Eduard Brok), Noarootsi Kool (õpetaja Silver Schönberg), Oru Kool (õpetaja Renno Silde), Haapsalu Linna Algkool (õpetaja Aavo Toomingas) ja Haapsalu Põhikool kolme võistkonnaga (õpetaja Erkki Lass).

Tasavägise ja väga põneva turniiri lõpuks kogusid ühe palju punkte Oru Kool, Noarootsi Kool ja Haapsalu Põhikooli II võistkond.  Nende võistkondade omavaheliste mängude punktiseis oli  parim Oru Koolil ja neile teenitult esikohakarikas. Teine koht Haapsalu Põhikooli II võistkonnale ja kolmas  Noarootsi Koolile. Neljas koht Haapsalu Linna Algkoolil, viies Virtsu Kool, kuues Haapsalu Põhikooli I võistkond ja seitsmes Haapsalu Põhikooli 5. klassi võistkond.

DSC02641

Oru Kooli eest mängisid Risto Ollema, Markus Laksberg, Marek Rakul ja Sven Passer.