Kalender

Oli pronksine lauatennise hooaeg

Lauatennisistid tegid kokkuvõtteid enne uut algavat hooaega Hanila vallas Saviaugu talus ja autasustasid vanuseklasside paremaid meenetega.

 DSC04253

Fotol paremalt: Jaanus Saviots, Aaro Õismets, Toomas Vestli, Dirk Schöbe, Heikki Sool. Foto erakogust.

Mitmesugustelt tiitlivõistlustelt (v.a. Jõud MV) võideti vaid pronksmedaleid. Alustas möödunud võistlusaastat pronksivõiduga septemris veteranide võistkondlikel MV Heikki Sool, seejärel said pronksi juunioride meeskond (Aaro Õismets, Toomas Vestli, Mihkel Puhm, Mattias Ristmägi) Eesti MV ning Aaro Õismets üksikmängus ja koos Toomas Vestliga paarismängus juunioride individuaalsetel MV, siis Kristiina Seiton naispaarismängus Eesti MV, edasi meeskond (Aaro Õismets, Toomas Vestli, Dirk Schöbe, Heikki Sool, Jaanus Saviots) Eesti MV I liigas ning lõpuks Baltimaade MV pronksid Jaanus Saviots ja Heikki Sool.

Lõppenud hooaja parimateks tunnistati Aaro Õismets ja Kristiina Seiton, juunioridest Karin Talving ja Toomas Vestli, minikadettidest Trinity Õismets ja Kaaro Saatmäe ning veteranidest Jaanus Saviots ja Heikki Sool.

Uut hooaega alustas Aaro Õismets võiduga Valge Daami rahvusvahelisel turniiril.

Meeskonnal on praegu võimalus alustada Eesti võistkondlikke meistrivõistlusi kõrgliigas (LTK Pingpong loobus) ning eelkokkulepe on ühe Venemaa mängijaga olemas. Kui rahamured saab lahendatud, siis mängime uuel hooajal kõrgliigas.

Juunioride pronksmedalid loodame algaval hooajal vahetada kulla vastu, kuna tugevad mängumehed on vanuse tõttu juunioride klassist välja langenud.

Sool võistleb oktoobri alguses Prantsusmaal Nicas Euroopa Meistrite Mängudel.

13.-15. novembrini toimub 9. Albert Kanepi memoriaal, mis on taas maailma reitinguturniir.

Spordikooli lauatenniseosakond võtab vastu uusi õpilasi ja täpsem info heikki.sool@gmail.com või 5205204. Edukat pinksiaastad kõigile uutele ja vanadele tegijatele!