Kalender

Oli edukas tenniseaasta!

Haapsalu Tenniseklubi võttis tenniseaasta kokku paarismänguturniiri ja piduliku õhtuga, kus peeti meeles aasta jooksul paremaid tulemusi saanud mängijaid.

Paarismänguturniiri võitsid Aire ja Innar Mäesalu, kes olid finaalis paremad paarist Igor Nudelman/Kalle Kaasik tulemusega 37 75 73. Kolmandaks tulid Kelly Veske/Hindrek Rank  võiduga Kaja Ladva/Sulev Vare üle 74 73. Õhtuses osas jagati välja medalid maakonna meistrivõistluste, millest sel aastal võttis osa rekordiliselt 44 mängijat, parimatele. Mängiti viies mänguklassis, mille kolm paremat olid:

Innar Mäesalu võitis ka Läänemaa Sõprade Liiga meeste tenniseturniiri. Foto Ülle Lass

Meesüksikmäng: 1.Ott Raidla 2.Joonas Tomingas 3.Joonas Arnover

Naisüksikmäng: 1. Maily Märss 2.Kaja Ladva 3.Marelle Saar

Meesüksikmäng 40+ : 1. Innar Mäesalu 2.Maldar Mäesalu 3.Sulev Vare

Meespaarismäng: 1.Ott Raidla/Vello Kuhi 2.Raiko Lipstok/Sulev Vare 3.Igor Nudelman/Hardi Mikk Meitern

Naispaarismäng: 1.Kelly Veske/Anu Kikas 2.Mari Mahoni/Hele Leek-Ambur 3.Mari Liigand/Aire Mäesalu

Segapaarismäng: 1.Kelly Veske/Ott Raidla 2. Kaja Ladva/Sulev Vare 3.Anu Kikas/Hardi Mikk Meitern

Maakonna meistrivõistluste mängud olid enamuses põnevad ja tasavägised, mängijate üldine mängutase on tõusnud.

Kuna nii noorte kui ka täiskasvanud mängijate arv on suurenenud ja väga paljud osalevad ka vabariiklikel noorte ja täiskasvanute turniiridel, oli sel aastal esmakordselt võimalik välja tuua ka aasta mängijad erinevates nominatsioonides. Kui klubi auliige Kaia Kanepi tiirleb kõrgematel orbiitidel ja kandideerib aasta naissportlase tiitlile, siis kohapeal tunnistati  aasta mängijateks:

Aasta noormängija tüdruk: Maily Märss

Aasta noormängija poiss: Markus Rabi

Aasta naismängija: Kelly Veske

Aasta meesmängija: Igor Nudelman

Aasta harrastusmängija naine: Kaja Ladva

Aasta harrastusmängija mees: Innar Mäesalu

Aasta seeniormängija: Kalju Aigro

Tenniseaasta oli meile edukas. Pea aastaringselt ei kadunud Haapsalu nimi meediast tänu Kaia suurepärasele mängule maailma erinevatel tenniseväljakutel  ja samuti tänu tema tähelepanuväärsele elulooraamatule. Oma panuse andsid hea mänguga linna tutvustamisele erinevates Eesti paikades erinevatel tenniseväljakutel lasteturniiridel Patrik Rainer Kaljula, Simona Ladva, Hannes Rabi, Keven Ungert; noorteturniiridel Maily Märss, Markus Rabi, Hardi Mikk Meitern; erinevatel täiskasvanute turniiridel Kelly Veske, Igor Nudelman, Innar Mäesalu, Kaja Ladva, Marelle Saar, Katrin Meriloo, Hele Leek-Ambur, Arne Buht, Hindrek Rank seenioride turniiridel Kalju Aigro, Vello Kuhi.

Selle suhteliselt suure edukuse foonil on ainult kurb tõdeda, et tennis on pea ainuke spordiala linnas kus  saame teisi mängijaid kutsuda turniiridele Haapsallu ainult suvel kui välisväljakute arv selleks on piisav. Kahe väljakuga tennisehall sisehooajal, mis moodustab aastast suurema osa, seda kahjuks ei võimalda.

Oli edukas tenniseaasta!

Vello Kuhi