Noorsportlased tõid Läänemaale kergejõustikumedaleid

Kristo Simulask. Foto erakogu

B-klassi kõrgushüppes tuli meile väga hinnaline pronksmedal. Kristo Simulask hüpas 1.73-ga uue isikliku rekordi ja võitis pronksmedali, hüpates endast peajagu pikemate poistega väga võrdselt. Erki Mitman oli samas vanuseklassis 1.70-ga 5-s. Teivashüppes said meie poisid jälle uued isiklikud rekordid. Kristo Simulask sai 4.koha, ületades 3 meetrit  ning Erki Mitman oli sama tulemusega katsetega 6-s. Edukas oli ka Erki kuulitõuge, kus ta oli 12.23-ga 5-s.

Tüdrukute B-klassis oli edukaim sportlane Madli Rahuvarm, saavutades kuulitõukes uue isikliku rekordi 11.31-ga  teise koha. Kahjuks said finaalis 2 tüdrukut temast parem tulemuse ning Madli jäi 1 sentimeetriga medalita. Madli sai teivashüppes 2.30-ga 5-koha. Sama tulemusega jagas teivashüppes 5.kohta ka Lisete Ulla. Simona-Liisbet Seppi oli 9-s ja Elisabeth Fofilov 10-s, hüpates samuti 2.30.

A-klassis oli teivashüppes Malin Kisant 2.30-ga 5-s ning Kelly-Tonili Hiiemäe  sama tulemusega 7-s. Laura Talve hüppas kolmikut 9.75 ning oli 13-s.

Tempo klubi eest võistelnud B-klassi tüdrukute 3000m käimises võitis kulla Anastasia Skatško 18.27,79 ning  poiste käimise võidu sai Ruslan Sergatšov 15.54,83.

Poiste A-klassi 2000m jooksus sai 10. koha Igor Skatško ajaga 6.37,96 ning Daniil Andrianov oli 11-s 6.52,94-ga.

Läänemaa Kergejõustikuklubist sai Regina Kändla pronksmedali 21.07,91-ga A-klassi 3000m käimises.  B-klassi tüdrukute 3000m käimises sai Kristiina Köster ning Carina Bogdanov vastavalt 9 ja 10. koha.

Tubli jooksu tegi B-klassis 600m Rasmus Nikkel, saades 10.koha 1.44,18-ga. A-klassis oli Riho Kirsipuu 2000m jooksus 9-s ajaga 6.35,87.