Kalender

Haapsalu jääraja II etapp

Sel korral olid korraldajad plaaninud 2 vooru ja mõlemas voorus sai sõita 3 ringi, mille lugemine läks nii mõnelgi sõitjal sassi ja pani auringile. Lõpptulemus saadi kahe vooru aegade liitmisel ja nii ei tohtinud kummaski voorus eksida,et saada korralik tulemus.

Sel aastal on päris korralik rebimine naiste klassis,kus oli stardis 7 naist kellest 6 Läänemaa õrnemsugu.

J-18 klassis tegi sellel korral läänemaa poiste selja prügiseks Saaremaa poiss Karmo Salong, kes alles laupäeva õhtul otsustas võistlusele tuleku ja napsas esikoha Keven Serbini ja Egert Jakobi ees.

SU klassis tegi oma kindlat sõitu Sander Ilves võites mõlemad voorud ja nii said teise ja kolmanda koha Kalle Kruusma ja Siim Hiieväli.

Tagavedudes tegi kiiret sõitu Reigo Kleemann kes jättis oma selja taha ülejäänud 14 võistlejat, Marko Kukuškin oli napilt neljas.

Esiveoliste klassis hõivasid kõrgemad kohad KR Racingu mehed,esimene oli Läänemaa mees Valmar Gilden, teine Eero Labotkin ja kolmas Rene Kanniste. Neile astus südilt vastu Pärnumaa mees Valdo Urb oma vanal juba uunikum Saab 96-ga. Stardis oli ka Maarek Nõmmik VW Transporteriga ja 13 võistleja seas saavutas ta igati tubli 7 koha.

4WD klassis oli stardis 21 sõitjat kellest 7 olid läänlased. Läänemaale tõi kolmanda koha Virtsu mees Rainar Leibak. Nüüd on korraldajatel natuke tööd raja kordategemisel ja ettevalmistusel juba 27 jaanuaril toimuvaks kolmandaks etapiks. Tuleval pühapäeval on korraldajatel ka elektrooniline ajavõtt ja plaanis võistlusrada pikendada,et saaks sõita ühe pika ringi.

 

II etapi tulemused siit: http://rally.ee/?a=a018&b=5039

Eraldi arvestus Läänemaa meistrivõistluste arvestuses ilmub Igaühe Terviseklubi kodulehel  www.rahvasport.eu .

Korraldajad ootavad Teid jälle põnevat võidusõitu jälgima ja miks ka mitte osavõtma juba tuleval pühapäeval s.o siis 27 jaanuaril Suurel Viigil. III etapi eelregistreerimine algab esmaspäeval kell 12.00 www.rally.ee lehel Haapsalu jääraja nime alt.

Täname Haapsalu Linnavalitust, Gramot, Sanservice OÜ,Multilift UV, Raivo Õiglast, Lääne Teed OÜ,  tänu kellele oleme saanud sarja käima ja muidugi sõitjaid.