Kalender

NMKÜ Haapsalu Liiga

NMKÜ Haapsalu Liiga asutati 1995. aasta juunis Haapsalu NMKÜ-st eraldumise tulemusel. Tol korral kandis Liiga nime NMKÜ Haapsalu Korvpalliliiga. Kuna tegevus laienes peale korvpalli ka muudele aladele, sii9s sai 1999. aastast liiga nimetuseks NMKÜ Haapsalu Liiga.

Kogu oma tegevuse jooksul on liiga tegevus suunatud noorte harmoonilisele arendamisele terve keha, vaimu ja hinge kujundamise vaimus. Lisaks on NMKÜ Haapsalu Liiga silma paistnud välise stabiilsuse ja sisedemokraatia poolest. Ilmselt kõige selle tõttu on liiga muutunud väga populaarseks ja innovaatiliseks noorteühinguks, mille liikmete arv on algusaasta mõnekümnest noorest kasvanud üle 600 liikmega ühinguks.

NMKÜ Haapsalu divisjonid on:

http://www.tuulberg.ee/lkl   – Lääne Korvpalliliiga. Kolme tugevusgrupiga ja ligi 20 meeskonnaga Lääne-Eesti esindusliiga.

http://www.tuulberg.ee/haapsalubeach/  – Haapsalu Beach.Traditsiooniline rannavollesari Paralepas

http://www.tuulberg.ee/haapsalustreet/  – Haapsalu Street. Traditsiooniline LKL tänavakorvpallisari Haapsalus.

http://www.tuulberg.ee/olympiaad/  – Eesti ühiskonnaõpetuse olümpiaad. 4 kuud kestev atraktiivne võistlus kuni 25-aastastele Eesti noortele.

NMKÜ Haapsalu Liiga kõige olulisemaks finantstoetajaks ja koostööpartneriks on investeerimisportaal http://www.tuulberg.ee/  

NMKÜ Haapsalu Liiga juhataja on Heinar Tuulberg.

Kontaktandmed:

Aadress: Wiedemanni 15, Haapsalu 90503

Tel: 50 78595

E-mail: info@tuulberg.ee

Koduleht: http://www.tuulberg.ee/liiga/