Kalender

Nädalavahetusel selgusid maakonna meistrid maadluses

 

Võisteldi kahes vanuseklassis: 2003. a sündinud ja nooremad ning alates 2002. a sündinud ja vanemad noormehed ja mehed. Võistlejaid oli kokku 34.

Selle võistluse kõige oodatumaks kujunes viimane maadlusmatš, kus omavahel võtsid mõõtu raskekaalu maadlejad Janar Sõber (RJK Leola) ja Keiro Raudkats ( MK Dünamo). Sõber on selle kaalu mullune Läänemaa meister ja alustaski maadlust meistrile vääriliselt ilusa käsivarre pöördheitega, millega teenis neli punkti.

Vastane noor ja tugev Raudkats, kes on tänavune oma vanuste valitsev Põhjamaade meister, kasutas omakorda Sõbra hetkelist hooletust ning napsas vastase pea oma haardesse ja sooritas nelja punkti väärilise heite. Edasi noppisid mõlemad kordamööda punkte ja tasavägise võistluse tulemusena väljus seekord võitjana Keiro Raudkats seisuga 8:6.

LÄÄNEMAA MEISTRID

2003. a ja nooremad – Timmo Kaasik (RJK Leola), Andero Polberg (RJK Leola), Kevin Uspenski (MK Dünamo), Robin Uspenski (MK Dünamo), Raul Reesar ( Kullamaa KK), Eerik Pank (RJK Leola)

 

2002. a ja vanemad – Kaarel Tamm (SK Martna), Jaanis Soosaar (SK Martna), Markos Merisalu (Kullamaa KK), Markus Pastjan (RJK Leola), Lauri Leier (MK Dünamo), Keiro Raudkats (MK Dünamo)