Kalender

Nädalavahetusel toimusid Läänemaa meistrivõistlused sulgpallis!

6.-7. aprill toimusid Haapsalu Spordikeskuses 2024.a Läänemaa meistrivõistlused sulgpallis. Kokku osales 31 mängijat viies erinevas võistlusklassis – meeste ja naiste üksikmäng, segapaar ning mees- ja naispaar.

Meesüksikmängus osales 12 mängijat, mille võitis Toomas Tomson, teiseks tuli Ando Roos ning kolmanda koha saavutas Kent Mäesalu.

 

Naisüksikmängus võitis Küllike Allmäe, teine oli Kadri Kaljuvere ning kolmas Ly Märss.

 

Segapaarides tulid meistriks Toomas Tomson/Maria Andrejeva, kes võitsid finaalis paari Valdo Nõlvak/Küllike Allmäe. Kolmandaks tulid Peeter Särg/ Kadri Kaljuvere.

 

Naispaari võitjaks tulid Küllike Allmäe/Maria Andrejeva, teiseks Kadri Kaljuvere/ Siiri Peetris ning kolmandaks Tiiu Koppe/Kersti Brant.

 

Meespaaride võitjad olid Toomas Tomson/Kaarel Kallaste, teised olid Mehis Ehanurm/Valdo Nõlvak ning kolmandad Ando Roos/ Reinis Pappel Loonde.

Kõik meistriks tulnud said lisaks medalitele auhinnaks ka Haapsalu Hestia Spa kinkekaardi ja spetsiaalsed meistrikäterätid. Kõigi osalejate vahel loositi välja ka loosiauhind, milleks oli ööbimine kahele Roosta Puhkekülas. Õnnelikuks võitjaks osutus Kersti Brant!

Tänud kõikidele osalejatele ning kohtume juba järgmisel aastal.

Tekst: Innar Mäesalu