Kalender

MUNA ja KANA laskmisvõistlus

Spordikooli laskmisosakonna igakevadised laskmisvõistlused MUNA ja KANA toimusid 20 korda. Võistlus, millel osalevad kaheliikmelised võistkonnad.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Püstoli parim: Arne ja Anni Kallas

Omapäraks on võistkonnad, kus üks liige on laps ja teine liige tema isa või ema. Lubatud oli kasutada ka vanaema või vanaisa. Lapsevanema treeneriks on  laps, kes peab oma vanemale suutma teha selgeks laskmise algtõed. Kohati kujunes see vägagi tuliseks ja hasartseks. Seekordsele jõuproovile tuli osales 17 isa, 12 ema ja 1 vanaisa.  

Esimest aastat treeningutel käivatel lastel oli lubatud püssi lasta toelt. Siin tuli võitjaks võistkond Daniel Kuldmeri ja tema isa Argo 96 silmaga. Teise koha võistkondi oli kaks, sest mõlemad lasid 95 silma. Nendeks osutused Kristjan Tokko ja tema ema Raina Soosaar ning Kert ja Arne Kallas.

Mitmendat aastat trennis osalevad pidid laskma püssi käelt.  Siin osutus parimaks võistkond Villem ja Kulno Rehkalt 99 silmaga. Teisele kohale platseerusid Eerik ja Anti Salf 98 silmaga ja kolmandale kohale Jander ja Andres Korpe 97 silmaga.

Püstolilaskmises võitsid tänu isa heale esinemisele võistkond Anni ja Arne Kallas 93 silmaga.. Teise koha tulemuse lasid välja Hendry viira ja Helen Kallikorm 92 silmaga Kolmandat kohta jäid kaks võistkonda 90 silmaga jagama. Nendeks olid võistkond Marlene ja Martin Schwindt ning eelmise aasta püstoli võitjad Villem ja Kulno Rehkalt.