Möödunud nädalavahetusel said Läänemaa lauatennisistid mitmeid medaleid

Möödunud nädalavahetusel Haapsalus toimunud Baltimaade veteranide lauatennise meistrivõistlustel osales 113 lauatennisisti Lätist, Leedust ja Eestist. Meeste 40+ klassi üksikmängus sai pronksmedali (poolfinaalide kaotajad saavad pronksmedalid) Hanila valla mees Jaanus Saviots. Heikki Sool mängis meespaari pärnaka Peeter Sumrega, kes üllatas esikoha võitmisega üksikmängus, ning said pronksmedalid, kuna poolfinaalis tuli vastu võtta 1:3 kaotus paarilt Johannes Kant-Andres Uusjärv.
IMGP5446

Heikki Sool ja Peeter Sumre mänguhoos. Foto Vaido Toomsar

Pühapäeval Maardu lauatennise karikasarja finaalis oli parim naisjuunior Karin Talving.

Lauatennises Kalevi LTK lahtisel kevadturniiril Jüris võideti Läänemaale rida auhinnalisi kohti. Geron Noor võitis algajate klassis esikoha, Keiro Ristikivi ja Jan Hugo Rummel omas klassis teise koha. Juunioride noormeeste arvestuses tuli teiseks Mihkel Puhm, klassis 400+ võitis Kaaro Saatmäe. Igamehe paarismängus sai Karin Talving teise koha ja Mihkel Puhm kolmanda koha.