Kalender

Marta Sool on laste karikasarjas kolmas

Eesti Lauatenniseliit otsustas  lõpetada enamuses võistlussarjadest hooaja, kuna ei ole teada, millal taastub normaalne elukorraldus. See tuli kahjuks neile, kes sättisid sportliku vormi hooaja teisele poolele. Siit moraal – valmis peab olema võistlemiseks juba hooaja alguses!

ELTL Laste karikasarja võistlusjuhend nägi ette 8 etappi, neist arvesse oleks läinud 5, kuid nüüd sai peetud 5 etappi ja arvestati paremat tulemust kolmel etapil. Marta Sool (pildil) osales kolmel etapil (4., 2. ja 1. koht), oli kõige noorem osaleja ning teenis klassis T-9 (mängis 15 tütarlast) hinnatava kolmanda koha üldkokkuvõttes.

T-13 oli kokku 30 võistlejat ning tubli neljanda koha mängis välja Kairit Talving, tubli oli ka 6.koha saanud Sandra Prikk.

P-11 oli Mike Kolesov 50-ne mängija seas 6., P-15 oli Markus Põru kokkuvõttes 9. (51 osalejat) ja T-15 Annabel Lamp 14. (26 neidu). Kokku osales 10 Läänemaa Spordikooli õpilast. Edu neile kõigile uuel hooajal!

Nüüd on lauatennisistidel ka kaks MM-il kasutatavaid laudu ja tänu sellele saab korraldada ka EM matškohtumisi. Meie koondised said tänu kultuurkapitali abile ka uued võistlussärgid.

Äsja avaldatud Eesti reitingus on läänlasi kokku 21 ja parematel kohtadel neist Toomas Vestli 15. ja Aaro Õismets 31., teise saja sisse mahuvad Dirk Schöbe, Heikki Sool ja Mihkel Puhm. Naistest on Sandra Prikk 85. ja Kairit Talving 86.

ELTL KS veteranide 50+ klassis oli Heikki Sool 7. Huvitav, kuidas jätkuvad Eesti võistkondlikud MV? Soovitan neid jätkata septembris, kuna peale mängupausi kulub ikka mitu kuud mingigi taseme saavutamiseks.

Heikki Sool