Markus Põru on kolmekordne Läänemaa lauatennisemeister

Pühapäeval toimusid Läänemaa 2021.a. lauatennise meistrivõistlused 30 osalejaga.

Meeste klassi võitja Markus Põru on jõudsalt arenenud ja tõusnud Eesti reitingus 109. kohale. Finaalis alistas Markus 3:0 Mihkel Puhm`i. Pronksimängus võitis Pärtel Ruut esmakordselt võistlustel oma treeneri Heikki Sool´a 3:1.

Naistest oli seekord tugevam Sandra Prikk, kes sai 3:1 jagu Kairit Talvingust. Kolmas koht kuulus Liisa Lehtlal´le võites neljandaks jäänud 9-aastase Marta Sool´a 3:0.

Naispaaride kolm paremat olid Sandra Prikk – Kairit Talving, Liisa Lehtla – Karolin Aru, Karina Mazanova – Ines Ira.

Meespaaride finaalis võitsid Markus Põru – Mihkel Puhm 3:1 veteranide paari Heikki Sool – Mati Türk. Pronksmedali said mänguta Jan Hugo Rummel – Sten Andre Kukispuu, kuna vastaste (Pärtel Ruut – Mike Kolesov) üks liige ei ilmunud kohale.

Kolmanda meistritiitli võitis Põru koos Kairit Talvinguga segapaarismängus, teine koht kuulus paarile Sandra Prikk – Mihkel Puhm ja kolmas Liisa Lehtla – Pärtel Ruut.

Algajate turniiri võitis Kevin Korsten, järgnesid Uku Suislep ja Tanel Toht. Edasijõudnute kolm paremat olid Jan Hugo Rummel, Sten Andre Kukispuu ja Ralf Latik. Parim minikadetid oli Marta Sool ja Sten Andre Kukispuu kadetid Keira Krikk ja Mike Kolesov, juuniorid Karolin Aru ja Jan Hugo Rummel.