Kalender

Marimetsa Kapp algava hooaja peasponsoriks on Fixus Sport

Jalgrattaklubi Paralepa ja Balti Autoosad AS kaubamärgiga Fixus Sport sõlmisid tänavuseks hooajaks koostöölepingu, mille kohaselt sai Fixus Spordist Lääne-Eesti maastikurattasarja Marimetsa Kapp peasponsor.

Jalgrattaklubi Paralepa juhatuse liige Jaan Saviir (vasakul) ja Fixus Sport esindaja Sten Pernets sõlmisid koostöölepingu3. Foto Kristjan Kosk

 

Jalgrattaklubi Paralepa juhatuse liige Jaan Saviir (vasakul) ja Fixus Sport esindaja Sten Pernets sõlmisid koostöölepingu. Foto Kristjan Kosk

Fixus Sport toetab Lääne-Eesti maastikurattasarja Fixus Sport Marimetsa Kapp läbiviimist ja maratonietappide korraldamist kinkekaartidega, mida saab realiseerida kõigis Fixus Sport kauplustes. Lisaks pannakse hooaja kokkuvõttes loosiauhinnaks välja kaks jalgratast, milleks on noorte jalgratas Fuji ja täiskasvanute jalgratas Bianchi.

Peaauhinnaks on jalgrattad. Foto Kristjan Kosk

Loosiauhinnaks on jalgrattad. Foto Kristjan Kosk

Fixus Sport paneb tänavu igal etapil püsti rattahoolduse telgi, kus iga võistleja saab enne või pärast starti oma sõiduriista tehnilises seisukorras veenduda.

Maastikurattasarja Fixus Sport Marimetsa Kapp esimene etapp toimub Harjumaal Ruilas 22. mail. Kokku on sarjas kaheksa etappi.

Fixus Sport Marimetsa Kapp pikad võistlussõidud jäävad vahemikku 35-50 kilomeetrit. Lühikesed 15-25 kilomeetri vahemikku. Kavas on erineva pikkusega lastesõite 400 meetrist kuni 2 kilomeetrini.

Tervele sarjale registreerimine pikal distantsil maksab 70 eurot ja lühikesel 60 eurot. Igale etapile on võimalik eraldi registreerida ka kohapeal kas 25 või 20 euroga. Lastesõitudel ja põhidistantsidel noortel (sünniaasta 1998 ja hiljem) on osalemine tasuta.

Lääne-Eesti maastikurattasarja Fixus Sport Marimetsa Kapp peakorraldaja on Jalgrattaklubi Paralepa.

Info ja registreerimine: http://www.marimetsakapp.ee
Tagasisside: mk@marimetsakapp.ee
Jälgi meie tegemisi Facebook’is: https://www.facebook.com/MarimetsaKapp

Kristjan Kosk
Tel: 518 6789
E-post: kosk.kristjan@gmail.com