Kalender

Märkimisväärsed tulemused meie petankeritelt

Mängijate suure arvu tõttu tuli kohtunikul ja žüriil vastu võtta raske otsus ja puulide mängud läbi viia ajamängudena. Võistluspäevad kujunesid siiski väga pikaks ja kuna osavõtjaid sõitis Ida-Virumaale üle eesti, siis pühapäevane kojusõit lükkus päris öösse välja. Kokkuvõtvalt võib aga nentida, et kahe päeva peale tuli ajapiir ette vaid 3 mängul.

Laupäevasele võistlusele,  ESMV segatrios, sõitis kohale mängijaid Tallinnast, Viljandist, Valgast, Haapsalust ja Ida-Virust. Finaalmängu võitis Haapsalu-Tallinn segavõistkond Marina Vallik, Margo Peebo, Janek Kiisk seisuga 13-6 tallinlaste Piibe Kerge, Marek Kolk, Kuno Kolk ees. Tasavägine pronksimäng toimus Marju Velga, Külli Kariste, Hillar Neilandi ja idavirumaalaste Rutt Voldek, Matti Vinni, Mait Metsla vahel, kus Marju, Külli ja Hillar suutsid oma paremust tõestada ja võitsid seisuga 13-11.

Pühapäeval toimus reitinguvõistlus duos. Osavõturohkus tõi kaasa ka vahevooru mängud, selgitamaks välja parimad 8 võistkonda.

Finaalis said kokku Haapsalu/Viljandi paar Katrin Tiido, Toomas Reede ja kohalik Kohtla-Järve võistkond Tõnu Kapper, Vladimir Ognesikov. Kuigi peaaegu kogu mängu juhtisid Tõnu ja Vladimir, siis Katrin ja Toomas suutsid oma paremuse maksma panna ja võitsid seisuga 13-9. Kolmanda/neljanda koha mängus osalesid Kalju Olmre, Arvi Palla Kadri Arunurme ja Hillar Neilandi vastu. Tugevamaks osutusid  Kalju ja Arvi võites kohtumise seisuga 13-8.