Kalender

Lõppes projekt “Liigu oma tervise heaks”

Europe Direct Läänemaa koostöös Läänemaa spordiliiduga korraldas 20.märtsist 20. aprillini toimunud liikumissarja „Liigu oma tervise heaks“.

Sarja põhieesmärk oli tunda rõõmu vabas õhus liikumisest. Teiseks eesmärgiks on õppida tundma Läänemaal Euroopa Liidu toetust saanud objekte.

Auhinnasaajad on siin: 

Enim Euroopa Liidu toetust saanud objekte leidnud osaleja Liis Jerve saab 300 euro väärtuses Euronicsi kinkekaardi. Tema kõndis tegelikult ka kõige rohkem kilomeetreid, auhinnaks 100 eur väärtuses Sportlandi kinkekaart. Liis leidis 227 objekti ja kõndis kuu jooksul 350,31 km. Väga lõbus oli lugeda tema igapäevaseid emotsioone raja läbimisest. Liis otsis objekte ka Paliveres ja Taeblas. 

Liis tegi Taeblale ka tiiru peale. 

Ivi Õunapuu läbis 221,73 km ja leidis 41 objekti. Aveli Kruusmann leidis 204 objekti ja nende leidmiseks liikus 108,94 km. Neile mõlemale tubli kaasalöömise eest 100 eur väärtuses Sportlandi kinkekaart. Aveli oli pildid ka natuke disaininud.

Aveli tegi objektide tuvastamise korraldajatele hästi lihtsaks.

Ivi Läänemaa Terviseteel.

Ivika Raudsepp kaasas pere ka liikumisrajale. Nemad kasutasid ka muid liikumisvahendeid (rulluisud ja rattasõit). Ivikale samuti 100 eur väärtuses Sportlandi kinkekaart. 

Ivika selfi tagaplaanil on Uuemõisa mõis.

Merlyn Vaske leidis küll vaid 7 objekti, kuid 30 eur väärtuses Sportlandi kinkekaart aitab kindlasti osaleda järgmistes liikumisprojektides. 

Osalejaid kokku oli alla 30. Enamus registreerus ja ehk ka liikus, kuid kokkuvõtted korraldajateni ei jõudnud. Ehk peeti raskeks. Kindlasti nõudis see sari nutiseadmetes otsingumootorite kasutamist ja suuremat ettevalmistust rajale minekuks. Saabunud materjal on igati väärtuslik ka korraldajatele. 

ÕNNE TUBLIDELE!