Kalender

Liigu oma tervise heaks!

Europe Direct Läänemaa koostöös Läänemaa spordiliiduga kutsub inimesi osalema liikumissarjas „Liigu oma tervise heaks“.

Sarja põhieesmärk on tunda rõõmu vabas õhus liikumisest. Teiseks eesmärgiks on õppida tundma Läänemaal Euroopa Liidu toetust saanud objekte.

Saad valida endale sobiva teekonna, aja, tempo ja liikumisvahendi (jalgratas, kõnnikepid jms). Loosikampaanias osalemiseks tuleb sul koguda nädalas vähemalt 2 liikumiskorda.

Käivitame sarja kevade tervituseks 20. märtsil ja paneme lukku 20. aprillil.

Osalemiseks tee järgmist:
1. Registreeri ennast SIIN 
2. Rajal tee selfi objektist ja võimalusel ka nutirakenduse logi-väljavõtted käidud teekonnast
3. Saada oma pildid ja läbitud teekonnad e-postile spordiliit@laanesport.ee või Facebooki sündmuse lehele. Hea oleks kui suudad pildi kõrvale panna objekti(de) nime ja kirjeldada ka oma kokkupuuteid selle kohaga. Pole keelatud lemmikkohta külastada ka mitu korda ning seejuures kirjeldada erinevaid meenutusi 😊

Kõikide osalejate vahel loositakse välja hulgaliselt auhindu 26. aprillil. Peaauhinna (300 euro väärtuses Euronicsi kinkekaardi) saab enim Euroopa Liidu toetust saanud objekte leidnud osaleja. 100-eurose Sportlandi kinkekaardi saavad nii enim jalgsi liikunud osaleja kui ka enim rattaga liikunud osaleja. Peaauhindade loosikasti pääsevad nimed, kes on saatnud oma logiväljavõtted käidud või sõidetud teekondadest. Lisaks on loosikastis veel hulganisti väiksemaid auhindu.

Osalejad võivad panna FB sündmuse lehele ka otsevideosid ja kauneid pilte, kajastamaks oma emotsioone rajal ning motiveerivad seeläbi oma sõpru ja tuttavaid sarjast osa saama.  

Jälgige rajal kõiki COVID-19 puhanguga kehtestatud reegleid (2+2 jms)

Osalemine on kõigile tasuta.

Lisainfo ja küsimused: Ülle Lass, 5171746, spordiliit@laanesport.ee