Kalender

Lihula kandis sõideti rahvasprinti

Laupäeval 6. augustil sõideti rahvasprinti ja seekord oli kohale tulnud 63 sõitjat, kellest 12 olid läänlased.

Läänlastel läks kokkuvõtvalt hästi,kuigi oli ka erandeid. Noortest olid rajal Jako Allika,Cärolyn Soidla ja oma esimest starti tegev Johanna Tilk. Cärolyn sai oma sõiduga hakkama ja jäi ootama teist vooru. Vahepeal oli aga stardis sama autoga sõitev Johanna, aga kogemusi vähe ja tuli väljasõit. Auto sai niipalju kannatada, et edaspidine sõit oli tüdrukutel lõppenud. Jako saavutas peale tünni puuteid ja ebaõnne 6 koha.

Järgmisena olid stardis veteranid ja siin olid omavahel võistlemas Toomas Lemberg, Hillar Kruusma ja Väino Tõkke. Samas järjestuses ka lõpetati ja kuigi esimeste kahe mehe vahel käis pingeline võistlus oli eksimisi ja need maksidki kohad.

2WD-a klassis oli strardis Rauno Ollema ja stabiilseid kohti näidates tuli lõpuks klassi 4 koht. 2WD-B klassis oli stardis Valmar Gilden ja Marko Kukuškin kes pingelises heitluses olid lõpuks ka 1 ja 2 . SU klassis oli stardis sellel võistlusel 8 meest ja vanad rivaalid koos. Esimese kahe vooruga suutis võidu võtta Kalle Kruusma teine oli viimastel aegadel kiireim sõitja olnud Egert Jakobi ja üllataja Harjumaalt Margo Vilbiks. Bruno Jakobi oli päeva lõpuks 6-ndal kohal.

Nüüd on nädal aega autosid putitada ja juba tuleval pühapäeval sõidetakse Järvamaal Väätsal käesoleva aasta eelviimane etapp.

Esialgsed tulemused: http://www.krracing.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=230&Itemid=263#kasari

Kirjutas Kalle Kruusma