Laupäeval toimus Kiltsis avalöök Lääne regiooni meistrivõistluste arvestuses

Käesolev 2018. aasta hooaeg on oma algusega veninud.  Leige huvi tõttu jäi uue hooaja kaks esimest etappi ära.

Kolmas võistlus mille viisime märtsi alguses Kiltsist üle merele lükkus edasi ilmaolude tõttu.

Kiltsi võistlusele registreerus pea 60 võistlejat, kellest starti jõudis veidi üle 50-ne. Läänlasi oli 12.

Veteranide klassis võtsid mõõtu Hillar Kruusma (1.) ja Toomas Lemberg (2.).

J-16 klassis oli stardis Cärolyn Soidla, kes saavutas kuue osaleja seas 5. koha.

Naiste klassis oli üle pika aja stardis Britta Põldäär. kes kahjuks oma klassis oli viimane.

SU klassis oli meilt Egert Jakobi ja Martin Jaanus. Selles klassis selgus võitja peale viimast vooru. Võitja Egert Jakobi.Martin Jaanus sõitis asendusautoga, saades kokkuvõttes tubli 5 koha.

2WD-V klassis oli ka põnevust terve võistluse aeg ning lõpuks väljus võitjana läänlane Keven Serbin. 2WD-S klassis oli võitja selgitamine jälle viimases voorus. Võitjaks tuli Eero Labotkin.

4WD klassis oli läänlasi esindamas Kaido Saul ja tema platseerus 6 kohal.

2WD-sport klassis oli kohale tulnud 3 võistlejat. Võitjaks tuli Kalle Kruusma.

Jõrgmine võistlus Läänemaal toimub 14 aprill Haapsalu linna tänavatel ja see võistlus kuulub ka kõikidesse käimasolevatesse sarjadesse.