Kalender

Laupäeval sõideti Vasalemmas Lyoness Vasalemma rahvasprinti

Laupäeval, 10. Märtsil toimus Vasalemmas Lyoness Vasalemma rahvasporint. Võistlus kuulus Lääne regiooni MV ja Helmet Palmi mälestussarja.

Kümnest võistlusklassist võtsid meie sõitjad poodiumikohti kuues. Veteranide klassis oli teistele püüdmatu Toomas Lemberg kõigis kolmes voorus. Nii jäi Hillar Kruusma, Valter Puda ja Väino Tõkke vahel ülejäänud kohad jaotada ning vastavalt nii ka lõpetati.

Sportklassis kahjuks polnud peale Kalle Kruusma teisi võistlejaid ja nii ta ka võitis.

J-16 klassis oli kohal Kevin Kärp ja Cärolyn Soidla ja vastavalt nii nad ka lõpetasid.

J-18 klassis olid kohal Ranno Kristmann ja Virgo Šuman Läänemaalt. Kui Ranno auto hommikul üles ütles, sai ta Rutmar Raidma autoga ikkagi võistluse ära sõita ja saavutas tubli 3. Koha, Virgole 5 koht.

2WD-V klassis oli 4 võistlejat ja siit võttis oma võidu Läänemaa mees Rutmar Raidma.

2WD-S klassis tuli kindlasti võidu mõtetega starti Marko Kukuškin, kes vormistas kahe vooruga kindla võidu. Valmar Gilden oli 5.

4WD klassis oli ainukese läänlasena stardis Kaido Saul, kelle sõiduviga lõpetas sõidu katusel.

SU klassis oli stardijoonel 14  meest ja neist meie mehi 3. Meie meestel kõige paremini ei läinud –  Egert Jakobi 5., Martin Jaanus 7. ja Andres Kruusma 14.

Kuu aja pärast, 15. aprillil toimub kõikidesse võistlussarjadesse kuuluv Lyoness Haapsalu rahvasprint. Trassi pikkuseks on üle 2 kilomeetri. Registreerimine läheb lahti esmaspäeval 13. märtsil.

Pildid: http://racephotos.eu/autosport/lyoness-vasalemma-rahvasprint-2017/

Kirjutas Kalle Kruusma