Laupäeval selgusid Läänemaa parimad korvpallimeeskonnad

V – VI koha mängus võitis Virtsu meeskond Taeblat 81:71 seega neile  turniirilt  5 koht.

III – IV koha mängus võitis Spordikool Tradilot 86: 75

Spordikool : Mikk Päeske 27.p.9 lauda
    Tradilo : Herkki Rank  16.p.;11 lauda

Spordikool sai kiire algedu ja suutis pidevalt hoida 10-15 punktilist edu.Mõõn tekkis neljanda veerandaja keskel kui Tradilo tegi paari minutiga 12: 0 vahespurdi.

2.30 enne lõppu oli seis 72:70 Spordikoolile. Pärast minutilist vaheaega aga poisid kosusid ja lõpp kuulus neile.Tasuks pronksmedalid. Spordikool mängis järgmises kooseisus : Kert Kallas, Robin Ulla, Ilo Toom, Dmitri Tserepanov, Jarmo Lempe, Hain Hansman, Silver Tuisk, Mikk Päeske, Janno Soon, Ardo Jürjer, Kaspar Valper ja Virkko Nielender. Meeskonna peatreener on Jaanus Levkoi.

Finaal I – II koha mäng  Nõva\Kalasaba – Askus  99 : 75

Nõva\Kalasaba : Andreas Märtson 33.p; Argo Orumaa 31.p.

Askus : Robert Lilleõis 22.p.

Mäng algas finaalivääriliselt, oli tunda närvipinget-pallikaotused ja möödavisked. Tehnilist praaki oli palju. Algusekohmetusest sai paremini minema Askus, eduseis kasvas kohati 15 punkile. Poolaeg võidetigi 39:36.

Teine poolaeg erines esimesest nagu öö ja päev – Askuse mehed olid nagu kossumängimise unustanud, üha paremini hakkas paukuma Nõva\Kalasaba “püss” – efektsed pealtpanekud Andreas Märtsonilt, kolmestesadu Argo Orumaalt murdis sitkete hiidlaste vastupanu lõplikult. Teine poolaeg läks nõvakatele 63:36, kogu mäng 99:75.Tasuks meistrikäekellad ja kuldmedalid.

Hõbeda saanud Askus: Robert Lilleõis, Risto Merimaa, Jürgen Puuri, Heikki Pukk, Trevor Püssim, Karl-Peeter Kangur, Priidu Koppel, Martin Meeksa, Imre Randmäe.

Rannarootsi Läänemaa meistrid korvpallis Nõva\Kalasaba : Ergo Orumaa, Ove-Kristjan Kallas, Tormi Voog, Reno Orumaa, Ragnar Koppel, Raiko Orumaa, Argo Orumaa, Paul Ööbik, Aksel Erit, Andreas Märtson ja Olav Leisson. Meeskonna peatreener on Ermo Suurkuusk, treener Kalle Orumaa.