Kalender

Lauatennisistid tegid kokkuvõtteid

2016.a. lauatenniseaasta tulemuste arutelu ja kokkuvõtete tegemine toimus seekord kahes kohas: Vatla Spordihoones sportlik osa ja legendaarses Mutionu baaris pidulik osa. Jõudu prooviti mitte tavapärastel aladel ja põnevust jagus küllaga.

img_5532Parimaks naislauatennisistiks tunnistati Karin Talving, parimaks juunioriks Trinity Õismets ja kadetiks Katrina Talving. Parimaks meesmängijaks tunnistati Toomas Vestli (Pildil keskel. Foto erakogust), parimaks juunioriks Aaro Õismets, kadetiks Kaaro Saatmäe, parimaks minikadetiks Keiro Ristikivi ning veteraniks Heikki Sool.

Eesti Lauatenniseliit tegi kokkuvõtteid enimloetud artiklite kohta ning ülekaalukalt osutus Eesti LTL kodulehe külastatumaks ja loetumaks Haapsalus korraldatud Põhja-Euroopa (NETU) noorte MV kajastamine 6931 korral ning lisaks veel tulemuste vaatamine 4094 korral. Albert Kanepi memoriaal oli pingereas 5. (2637) ja Estonian junior and cadet open 9. (1965), mis tegelikult üks ja sama võistlus mitme nime all ning annaks kokku 4602 külastust. Pingereas teine oli Eesti MV kajastamine 4537 ning kolmas Eesti – Soome veteranide maavõistlus 3745 külastusega.