Kalender

Lauatennisistid lõpetasid hooaja

Läänemaa Spordikooli ja Haapsalu Lauatenniseklubi ühisettevõtmiseks oli händikäpturniiri (rahvapäraselt etteandmisturniiri) korraldamine, kus võistlesid koos nii algajad kui ka Eesti koondislased. Lahtiseletatult alustab mängu algaja 7 : 0 eduseisul Aaro Õismetsa vastu ning siia vahepeale mahuvad kõik teised mängijad ja saavad alguspunktid vastavalt tasemele.

20150528_211410

Janely Vestli, Karin Talving, Maria Võrklaev. Fotod erakogust

Mängiti “parem kahest“, mis tähendas seda, et ka viigiline lõpp oli võimalik.

Võitsid aga siiski tugevamad: esimene Aaro Õismets, teist kohta jagasid Jaanus Saviots ja Heikki Sool. Üllatuslikult tuli aga neljandaks nn. “algaja“ Rain Kaasik jättes 5. Karin Talvingu ja 6. Mihkel Puhmi.

20150528_211247

Jaanus Saviots, Aaro Õismets, Heikki Sool.

Igamehe paarismängu võitsid Janely Vestli-Heikki Sool, teiseks jäid Maria Võrklaev-Aaro Õismets ja kolmandaks Mihkel Puhm-Eduard Brok.

20150528_211744

Paarismängu esikolmik.

Sügiseni on nüüd enamusel suvepuhkus, kuid Eesti koondislastel treeningud jätkuvad, kuna Karin Talving, Aaro Õismets ja Toomas Vestli esindavad Eestit Haapsalus 26.-28.juunini toimuvatel Põhja-Euroopa noorte meistrivõistlustel ning Kristiina Seiton, kes võistleb Eesti naiskonnas suveuniversiaadil Lõuna-Koreas Gwangjus 4.-14.juulini (koondise treener on Heikki Sool).

Läänemaa lauatennisistide kokkutulek toimub 24.-25.juulil ning ettevalmistus uueks hooajaks algab rahvusvahelises treeninglaagris Lätis Drustis 1.augustil, kus on koos Venemaa, Läti, Leedu, Valgevene, Usbeki ja Eesti lauatennisistid.

Ilusat suve kõigile!

Heikki Sool