Kalender

Lauatennisemeeskond alustas hästi

Eile alustasid Eesti 2015/2016 võistkondlikke meistrivõistlusi 53 nais- ja meeskonda kuues liigas.

Haapsalu meeskond loobus kõrgliiga kohast ning jätkab esiliigas, kus möödunud hooajal võideti pronksmedalid. Loobusime, kuna pole veel küpsed kõrgliigas mängima ning kogume sellel hooajal veel kogemusi ja võitleme esiliiga võitmise nimel, et pääseda ilma ülemineku mängudeta või kellegi loobumise tõttu kõrgliigasse. Algus oli igatahes muljetavaldav – kõik neli vastast alistati tulemusega 4-0. Kaotusekibedust pidid tunnistama Lauatennisekeskus (Tln.), Haiba SK, Suure-Jaani LTK ja Pärnu-Jaagupi LTK. Enne 28.novembril Haapsalus toimuvat teist mängupäeva, kus võistlevad kõrg-, I ja II liiga ning naiskonnad, on esiliigas juhtimas võrdselt nelja võiduga Haapsalu, Pärnu, Viljandi II. Haapsalu meeskonnas alustasid Aaro Õismets, Toomas Vestli, Heikki Sool ja välismängija Grigori Rementov S.-Peterburist.

Võistlesid noorlauatennisistid

Eesti laste karikasarja Nõmme SK etapil olid tublid meie kõige nooremad (kuni 9.a.) Eduard Broki õpilased. Hinnatavale kolmandale kohale tuli ja pääses esimest korda poodiumile Keiro Ristikivi. Hugo Jan Rummel oli 6. ja Geron Noor 11.

Jüris toimunud suurel turniiril sai laste tugevamas grupis 3.koha Keiro Ristikivi ja algajate grupis esikoha Hugo Jan Rummel.

Pärnumaa Seeriavõistluse II etapil Pärnu-Jaagupis said omas vanusgrupis teise koha Trinity Õismets ja Kaaro Saatmäe, kes alistatas üllatuslikult vanameister Voldemar Tusise 3:2.

M9_2

Fotol: II koht Jan Kenneth Toming (LTK Kalev), I koht Ivan Bragin (Maardu LTK), III Keiro Ristikivi (Haapsalu LTK). Foto erakogust