Lauatennise aastalõpu turniiri võit läks Pärnusse

Lauatennise Läänemaa XI Rahvaliiga ja Haapsalu XV Karikasarja võistlused teisel jõulupühal tõi kokku nelikümmend huvilist.

Meie esinumbrite Toomas Vestli ja Aaro Õismetsa puudumisel sai võidu pärnakas Antti Luigemaa, kes finaalis alistas Kristjan Kant`i 3:0. Kolmas oli Andrus Steinbach (LTK Kalev). Hea võistluse tegi Mihkel Puhm, kes sai tubli 5. koha üksikmängus ja tuli igamehe paarismängus koos Kristjan Kant`iga võitjaks.

Naiste turniiri esikoha viis Pärnusse Valeria Sarõtševa, teiseks jäi Karin Talving ja kolmandaks Marika Kotka. Rahvaliigas oli meie parimana Kaaro Saatmäe kolmas. Järgmine etapp toimub juba 17.jaanuaril ja siis peaks meie paremik kõik kohal olema.

Rõõmustav uudis Haapsalu Lauatenniseklubile on meie klubi poolt korraldatud Põhja-euroopa noorte meistrivõistlused tunnistamine 2015.a. paremini läbiviidud lauatennisevõistluseks Eestis.