Kalender

Läänlastel läks Otepää rahvasprindil hästi

Otepää teedel peetud rahvaprindil kaotas kolmandas voorus 4WD võistlusklassis võistelnud sõitja auto üle juhitavuse ning sõitis teelt välja vastu puud. Kohale saabunud päästeameti töötajad aitasid võistleja autost välja ning kiirabi viis õnnetuse käigus põrutada saanud sõitja arstlikku kontrolli. Võistlusautot tõenäoliselt ei ole võimalik enam taastada.

Võistlus katkestati peale väljasõitu ja klasside paremusjärjestus  selgus esimese kahe vooru tulemuste põhjal. 

Meie meestest kindlustas omale esikoha SU klassis Sander Ilves juba kahe esimese vooruga, võites need kindlalt. Rauno Uustalu oli kuues, kokku oli klassis võistlejaid üheksa. 

2WD klassis oli stardijoonel 23 sõitjat ja seal käis heitlus parematele kohtadele sajandiksekundeid arvestades. Meie mees Marko Kukuškin pidi napilt alla vanduma Robert Peetsonile, aga tõi Läänemaale ikkagi tubli teise koha. Teisel läänlase Valmar Gildeni autol olid tehnilised probleemid ja tema võistlus jäi teises voorus pooleli. Kuna kolmandat vooru ei sõidetud, siis Gilden lõpuprotokolli tulemust kirja ei saanud. 

4WD klassis jäi Kaido Saul 23 võistleja seas eelviimaseks. 

Nüüd on väikene kahe nädalane paus ja 26 juulil on järgmine etapp Saaremaal. Saaremaal peaks läänlasi jälle stardis olema parasjagu, kuna see on ka Lääne regiooni meistrivõistluste etapp.