Kalender

Filter Haapsalu Rattaralli võitis Silver Schultz

Peloton Scotti rattur edestas Läti profiklubi Alpha Baltic-Unitymarathons.com ridadesse kuuluvat Martinš Savickist 9 ja Peeter Tarvist 11 sekundiga. Etapile sarja üldliidrina startinud Kristjan Oolo (Peloton Scott) ületas finišijoone 8. kohal, jäädes Schultzist maha 51 sekundit.

Naiste arvestuses pälvis esikoha Merli Randoja, kes lõpetas üldarvestuses 111. positsioonil. 53 km pikkusel lühikesel distantsil oli ajaga 1:20.34 kiireim Jaan Krela. Sama aja said kirja ka Aaron Otto Stalde (CFC 1) ja Risto Sepa.

Schultz tõusis kolmandalt kohalt 2191 punktiga ka Filter Maanteekarikasarja üldliidriks. Oolol on 2130 ja Vahur Valvasel 2091 punkti.

Filter Haapsalu Rattarallile startis pikale distantsile 330 ja lühikesele võistlusmaale 189 inimest. Osalejate arv jäi samasse suurusjärku eelmise aastaga.

Filter Maanteekarikasarja 5. etapp, Pandivere 24. Rattaralli toimub 2. augustil. Enne seda, 23. juulil saab end aga proovile panna Filter Temposõidu Karikasarja 5. etapil, kui Tabasalus on kavas 17 km eraldistart.

Rattaralli pildialbumit saab vaadata siit.