Läänlased võitsid lauatennises paarismängu kuldmedalid

 
Mõlemad finaalid lõppesid tulemusega 3-2 ning otsustavaks sai paarismäng. Kuigi Airi Avameri (Narva PSK) alistas nii Anita Lissovenko kui ka Aleksandra Kuprikova (Maardu LTK), kuid samas võitsid mõlemad Eleonora Zahhartseva. Paaris aga võitsid maardukad 3:2 ning seega ka meistritiitlid. Pronksimatšis alistas Pärnu LTK Vint-90 (Valeria Sarõtševa, Kärt Kaljuvee) Narva PSK II 3-1.
 
Poiste finaalis võitis Artjom Hiisku nii Toomas Vestli kui ka Aaro Õismetsa, kuid Elvis Libene kaotas mõlemale ning läänlased võitsid paarismängu 3:2 ja tagasid endale kuldmedalid. Mängus kolmandale kohale võitsid Nõmme SK I poisid Hendrik Valgemäe ja Joosep Kuusk 3-1 Maardu LTK poisid Oleg Migunovi ja Vitali Osmushkini. Haapsalu II poiste võistkond jäi tagasihoidlikule 10-le kohale.
 
Tublid olid ning üllatasid meie tütarlapsed (kõik kolmekesi olid aasta lauatennisest eemal), kes jäid alla küll esinelikule, kuid kohamängudes alistasid nii Nõmme II kui ka Nõmme I võistkonna ning tulemuseks 5.koht. Võistkonnas mängisid Karin Talving, Janeli Vestli ja Karin Saviots. Maardu LTK-le ja Haapsalu LTK-le olid need esimesteks noorte võistkondlikeks tiitlivõitudeks.