Kalender

Läänemaa sportlik pere 2011 – perekond Saviir

alt
Sportliku pere 2011 tiitli sai perekond Saviir – Kadi, Jaan, Signe ja Mari Saviir (Foto A.Tarmula)

Pereisa Jaan Saviir  on Marimetsa Kapp 2011 8. etappi peakorraldaja, Läänemaa Nelikürituse 4 etappi peakorraldaja, Haapsalu VI Triatloni peakorraldaja, Haapsalu 11 Rattaralli peakorraldaja, Läänemaa Valdade suvemängude Triatloni korraldaja. Mitmete maakondlike ürituste algataja ja eestvedaja.
Veteransportlasena osales Estolopet sarja 2011 kõigil suusamaratonidel, millel saavutas kokkuvõttes üldarvestuses 196. koha, jalgrattur Tartu Maratoni klubi neliküritusel osaleja.
Pereema Signe Saviiri eestvedamisel ja korraldamisel toimib kõikide jalgrattaklubi ja suusaklubi korraldatavate spordiürituste sekretariaat.
Tütar Kadi Saviir  on usin spordiürituse korraldaja sekrariaadis, osaleb suusa-, jooksu-, kergejõustiku- ja rattavõistlustel.
Poeg Janar Saviir on Jalgrattaklubi Paralepa tegevusele kaasaitaja ja aktiivne osaleja Tartu Maratoni Klubi jooksu- ja suusamaratonidel.
Tütar Mari Saviir on aktiivne osaleja jalgratta ja jooksuvõistlustel. 

Lääne Maakonna Spordiliit tunnustas sportlikku peret aukirja ja meenega. Eesti Olümpiakomitee võõrustab peret 2012. aasta oktoobris Tallinn Horse Showl (piletid, majutus, EOK kingitused).