Läänemaa JK alistas Kose 5:2

Kõige nooremad poisid olid oma vastastest 4:0 üle. Värava lõid Marko Linnik, Erkki Johanson, Erko Puskar ja Robin Särg.

1999. aastal sündinud poisid said raske 1:0 võidu FC Infoneti vastu, kus meeskonna ainsa värava lõi Morten Saar.

Päeva hiliseimas mängus olid omavahel vastamisi Läänemaa jalgpalliklubi ja FC Kose, et pidada ära seni mängimata Eesti meistrivõistlustel III liiga läänetsooni avavooru mäng.

Läänlased jäid varakult 0:1 kaotusseisu, kuid suuremalt jaolt möödus esimene poolaeg Läänemaa jalgpalliklubi taktikepi all. Raisati ohtralt võimalusi, kaasa arvatud realiseerimata penalti. Samas oli Kosel mitu ohtlikku vasturünnakut, kuid tänu väravavaht Erik Merilaine headele sooritustele püsis kaotusseis üheväravaline.

Teisel poolajal läks mäng peaaegu täielikult Läänemaa jalgpalliklubi kontrolli alla .Juba varakult viigistas Dmitri Andrejev mänguseisu ja mõni minut hiljem viis ta läänlased 2:1 juhtima. Pärast seda vahetati Andrejev 70 pealtvaataja suure aplausi saatel välja, asemele tuli Martin Viilma.

Kaheksa minutit pärast Andrejevi väljavahetamist lõi Aleksandr Molkov seisuks 3:1. Viis minutit hiljem suurendas Vladislav Šikirjavõi eduseisu veelgi pealelöögiga karistusala äärest. 15 minutit enne mängu lõppu suutis Kose meeskond ühe värava tagasi lüüa, kuid sellest palju abi ei olnud. Kohtuniku lisatud mänguaja teisel minutil lõi vahetusest mängu sekkunud Ken Sinkevicius mängu viimase värava ning vormistas ka lõppseisu 5:2.

Läänemaa jalgpalliklubi eest mängisid Erik Merilaine, Sander Kruus, Talis Tamm, Rener Uibopuu, Bert Rotberg, Aleksandr Molkov, Aleksandr Kovtun, Aare Avila, Leonid Bragin, Dmitri Andrejev ja Vladislav Šikirjavõi. Vahetusest sekkusid mängu Martin Viilma, Raiko Tähhe, Ralf Makienko, Tarvo Manni ja Ken Sinkevicius.