Läänemaa autosportlased Hiiumaal

Meie sõitjatel kuigi hästi ei läinud, aga nad on rahul kuna talv on salakaval ja eksimine võib lõppeda lumehanges. Nii läks meie võistlejatelgi kõvasti aega kaduma lund kühveldades. Nii olid Marko Kukuškin/Delvis Tõkke oma hea sõiduga poodiumi konkurentsis, aga siis tuli apsakas ja kaevamistööde tõttu läks ka esikolmiku koht kaduma. Omas klassis lõpetati 5., üldarvestuses 30. kohaga.

2WD-S kassis osales 13 ekipaaži. Kahe ekipaažiga olime esindatud SU klassis, kus esimest korda sõitsid koos Üllar Paas/Elimar Kibus, kellel läks teise ringi esimese katseni päris hästi hoides 4. kohta aga siis mängis tehnika vingerpussi . Auto suri lihtsalt lambist välja ja viga otsides jäädi hiljaks katsele kust tuli ajaline karistus. Karistus kukutas meie mehed tahapoole, kuid päeva lõpuks sõideti SU klassis välja igati tubli 5. koht ja üldarvestuses 40. koht.

SU klassis asus võistlustulle 9 ekipaaži. Rajal olid SU klassis ka esimest korda koos sõitvad ekipaaž isa/poeg,Bruno Jakobi/ Egert Jakobi ja Bruno sõnadega olid nad lõpetamise üle igati rõõmsad sest peaülesanne,et lõpuni tulla sai täidetud. Neil oli ka legendi lugemisel apsakaid.

ML klassis oli Läänemaa mees Indrek Kirss kaardilugejana Ermo Jeedasel ja nende tulemus oli 9 alustanud mosse seas 5. koht. ML võitsid Hiiumaa omad mehed vennad Martin Juhe/ Rain Juhe.

4WD klassis oli Läänemaalt stardis Kaido Saul/Jagnar Jaaska, kellel kahjuks jäi sõit pooleli juba esimesel katsel väljasõidu tõttu.

Nüüd tuleb rahvaralli sarjas pikem paus kuna aprilli plaanitud Lääne-Eesti rahvaralli jääb ära. Planeeritud asfaldirallil tuli ette ootamatu takistus ja katseteks mõeldud teelõiku ei saa kasutusse võtta.