Läänlased osalesid „Koolipinks kõigile“ finaalvõistlustel

Neljapäeval, 18. aprillil Tallinnas toimunud Eesti Koolispordi Liidu “Koolipinks kõigile“ lauatennise finaalvõistlustel oli Läänemaad esindamas Haapsalu Põhikool viie võistkonnaga. Ka Oru koolil oli võimalus osaleda, kuid loobuti.

1.-5. kl. tütarlaste alagrupis võitsid meie tütarlapsed Kairit Talving ja Sandra Prikk (pildil vasakul) võrdse tulemusega 3-1 Rocca al Mare ja Vasta Põhikooli. Poolfinaalis võideti 3-2 Aseri kooli, kuid kahjuks sama tulemusega 2-3 kaotati finaalis Maardu Põhikoolile. Taas näitas head lauatennist Kairit.

Sama klassi meie teine võistkond Annabel Lamp ja Annabel-Viktoria Siil olid kuuendad.

Ka 6.-9. klasside neiud olid väljas kahe võistkonnaga ja selgitasid omavahel viienda/kuuenda koha saatuse. Esimene võistkond Katrina Talving – Liisa Lehtla võitis 3-0 teise võistkonna Karina Mazanova – Krettel Maide. 6.-9. klasside poisid Markus Põru – Pärtel Ruut (pildil paremal) alistasid Vasta Põhikooli 3-2 ja poolfinaalis Kernu Põhikooli 3-0. Finaalis võttis kindla 3-0 võidu Kadrina Keskkooli meeskond.

Seega Haapsalu Põhikoolile kaks teist kohta. Suur tänu kooli direktor Anne Mahonile, kes kindlustas mängijaile ühtsed võistlussärgid ning ka transpordi Tallinna sõiduks.