Kalender

Läänemaa võrkpallurid saavutasid Eesti meistrivõistlustel 6. koha

Viimati kui Läänemaa võrkpalli meeskond osales veteranide Eesti meistrivõistlustel oma võistkonnaga oli möödas enam kui kümme aastat, kui möödunud sügisel alustati 13 meeskonna konkurentsis Eesti MV M40+ klassis.

Meistrivõistlustel oli kokku läbi hooaja kuus etappi, iga etapp oli kui miniturniir. Läänemaa meeskond alustas hooaega tagasihoidlikult saavutades kahel esimesel etapil üheksanda koha, mis jäid ka läbi hooaja kõige kehvemateks tulemusteks. Üha tõusvas joones mänginud Läänemaa valmistas viimastel etappidel tõsist peavalu liiga liidritele. Esimese hooaja parimaks tulemuseks jäi neljandal etapil saavutatud neljas koht, kahel viimasel etapil oli meeskond viies saavutades kokkuvõttes esimesel hooajal kuuenda koha. Kokkuvõttes viienda koha saavutanud Keila meeskond jäi vaid ühe punkti kaugusele.

Läänemaa meeskonnas mängisid ainult kohalikud võrkpallurid: Urmas Koppe, Hendrik Naar, Marko Õunas, Madis Jõgisalu, Maanus Jõevee, Aivar Kaus, Silver Schönberg, Martin Loorits, Meelis Saarmäe.

Meeskond tänab toetajaid: MEC Insenerilahendused, SL Läänela, Reinu-Einari, Struxi, Halukalur, VK Hani.