Kalender

Läänemaa võistkondlikus sarivõistluses mängiti sulgpalli

LVS-1024x626

Kõikide eelmise nädala paljude kiirete tegevuste keskel leidis aset Läänemaa võistkondliku sarivõistluse sulgpallivõistlus. Mehed mängusid teisipäeval ja naised kolmapäeval.

Naiste sulgpalli esikolmikusse jõudsid Kadri Kaljuvere (Rock Nektar), Ivika Raudsepp (HKHK) ja Maike Tellmann (ROCK Nektar). Tugevaim veteran Elo Volmer (Haapsali Linna SPordibaasid) oli kaheksandal positsioonil.  Meeste parimad olid Valdo Nõlvak (HKHK), Margus Krips (HKHK) ja Margus Jõgilaine (RPR). Tublim veteran oli Knud Jessen (HKHK).

Võistlejate punktid andsid kokku just täpselt niipalju, et alavõidu kogus Haapsalu Kutsehariduskeskus (HKHK), jättes enda selja taha Rock Nektari ja Saunanaised.

saunanaised
Saunanaiste tiim. Foto Facebookist

Seni toimunud 8 ala kokkuvõttes juhivad Rock Nektar ja RPR võrdse punktisummaga.

Järgmine ala on Tõukekelguvõistlus, mis eeldatavasti toimub 10. veebruaril.  Tõuksidega saab harjutada väikesel viigil kindlasti nädalavahetustel, aga ka muudel aegadel kui kokku leppida.

Infot saab tõukekelkude  rendi kohta http://toukatakka.ee/ või  FB lehelt https://www.facebook.com/toukatakka?fref=ts

Sarjas võisteldakse 14 spordialal ja sari kestab septembrist maini.

Läänemaa võistkondliku sarivõistluse projekti rahastavad rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ja Kultuuriministeeriumi liikumisharrastuse programm. Sarjal on osavõtutasu.