Kalender

Läänemaa U9 vanuseklassi noored jalgpallurid tulid Kohilas teiseks


Läänemaa JK 2008. võistkond Raplamaa saalikarika 2.koht. Foto: Sigrid Vilta

Läänemaa Jalgpalliklubi U9 vanuseklassi poisid osalesid läinud pühapäeval Raplamaa saalikarikate turniiril Kohilas, kus võitlesid end tublile teisele kohale.

2008.sünniaastaga poiste esimeseks vastaseks oli FC Flora võistkond, kel õnnestus tasavägine mäng teenitud karistuslöögist siiski 2:1 enda kasuks pöörata. Vastane oli kohal koguni kolmeteistkümne mängijaga, mis on saaliturniiridel, kus korraga platsil vaid viis poissi, erandlik. Võistkonnad on omavahel mänginud ka kord varem, eelmise aasta novembris Pärnu-Jaagupis toimunud turniiril. Siis oli mänguseis sama, kuid Läänemaa poiste kasuks.

Teine mäng viis Läänemaa poisid kokku korraldaja, Raplamaa Jalgpallikooli, kolmanda võistkonnaga, kus mängisid valdavalt aasta nooremad lapsed. Mäng lõppes tulemusega 6:1 Läänemaa poiste kasuks.

Kolmanda mängu vastane oli Tartu FC Helios, kellega kohtuti esmakordselt. Mäng kujunes pingeliseks ja oli tunda, et vastane pidas end tugevamaks ning eeldas, et saavutab mänguvõidu. Nii aga ei läinud, sest tublidel LJK mängijatel õnnestus 3:2 peale jääda.

Kaks viimast mängu olid Raplamaa võistkondadega. Needki õnnestus Läänemaa poistel, vastavalt seisuga 3:1 ja 5:0 võita.

Turniir võitis FC Flora, kes võitis kõik mängud, lüües viies mängus kokku 24 väravat. Neile endale suutsid värava lüüa vaid esikolmikusse jõudnud Läänemaa JK ja Tartu FC Helios.

Läänemaa JK tuli teiseks, olles palli vastaste võrku saatnud 18 korda.

Kolmandale kohale mängis end Tartu FC Helios. Nende turniiril löödud väravate arv oli 10.

Läänemaa Jalgpalliklubi eest mängisid Morten Ristmägi, Hardi Vinkelberg, Rovien Laitamm, Orkar Kariste, Jan Rääli, Drevon Küttim ja Mihkel Palusalu.

Sel nädalavahetusel on samal turniiril Raplas mängupraktikat hankimas Läänemaa Jalgpalliklubi noorimad, 2009.-2010. sündinud, jalgpallipoisid.

Kirjutas Triin Vellemäe