Kalender

Läänemaa tublid noorsportlased väljasõidul Otepääl

9. veebruaril suundusid Läänemaa nelja kooli kehalise kasvatuse õpetajad ning nende koolide tublimad sportlased väljasõidule Otepääle. Esindatud koolid olid Läänemaa Ühisgümnaasium, Taebla Kool, Ridala Põhikool ning Haapsalu Linna Algkool. Kokku osales väljasõidul 46 õpilast ja 7 õpetajat.

Kell 12.30 ootas meid Otepääl Tehvandi Talispordimuuseum, kus õpilased said tutvuda Eesti talispordi ajalooga. Muuseumi väljapanek oli väga põnev ning sai oma silmaga näha sportlastele kuuluvaid isiklikke esemeid ning talimängudel võidetud kuldmedaleid.

Päev jätkus Tehvandi Spordikeskuses Kahevõistluse Maailmakarika etapiga. Päikselisel talvepäeval oli väga võimas kogemus elada kaasa maailma parimatele kahevõistlejatele ning eriti Kristjan Ilvesele. Puhas rõõm oli olla rahvahulgas ning olla tunnistajaks kui ta MK etapil hõbemedalile tuli!

Täname Eesti Suusaliitu, kes toetas piletite näol ning Läänemaa Spordiliitu Läänelat, kes toetas transpordiga ning selle kõige kogemise võimalikuks tegi!

Õpetajad Kadri Kaljuvere, Pille Raudsepp, Martin Salf, Leelo Paju, Aavo Tomingas, Merle Moumets, Ester Rodima ja õpilased.

Tekst: Kadri Kaljuvere

Fotod: erakogu.