Kalender
Galerii

Läänemaa Spordikooli õpilased lõpetasid võistlushooaja edukalt Kärdlas

Laupäeval toimusid Kärdlas Hiiumaa lahtised meistrivõistlused lauatennises. Kohale tuli 166 lauatennisisti Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Inglismaalt. Läänemaa Spordikool oli esindatud 12 õpilase ja treeneriga. Kohale sõideti juba reedel ja majutust koos hommikusöögiga pakkus Käinas Rannu Pubi Külalistemaja. Amanda Sool tuli minikadettidest kahe leedulanna järel kolmandaks, Oliver Merilo sai eriauhinna esimesel võistlusel osalemise eest, Heikki Sool oli parim 70+ klassis. Väga rikkalik auhinnalaud pani kõigil silmad särama. Meesteturniiri võitis Eesti 2026.a. meister Pert Marten Lehtlaan (Viimsi LTK) ja naistest Reelika Hanson (TallTeh). Lastele oli see õppeaasta viimane võistlus.

Amanda Sool. Foto: erakogu

Aitäh korraldajale Kätlin Põldveer (LTK Kalev) ja tema abilistele ning peakohtunik Aleksandr Kirpule suurepäase korralduse eest.

Heikki Sool