Kalender

Läänemaa Sõprade Liigas võisteldi ujumises

Naistepäeval, 8.märtsil, toimus Haapsalu Veekeskuses Sõprade Liiga mõõduvõtt ujumises.

Pildil on kohtunikud valmis võistlejate teenindamiseks. Foto Heli Paesüld

Võistlustel osales 31 naist ja 25 meest.

Võistlus kulges rahulikult. Kuna ujula oli meie päralt kaks tundi ja osalejad hajutasid oma tuleku, ei tekkinud kordagi stardijärjekordasid- need kes võistluseks valmis, said ka kohe starti.

Vähese osalejate arvu tõttu tõid ka tabeli tagumises osas olevad ujujad oma võistkondadele palju väärtuslikke punkte. Sellega seonduvalt julgustame ka neid, kes tunnevad, et ei ole mingil alal väga tugevad, siiski panema välja maksimaalse arvu võistlejaid, sest punkte toovad ka tagumised.

Ujumise tulemused naiste individuaalvõistluselt: esimese koha saavutas Kertu Kann Äärelinn Haeskast, teisel kohal platseerus Silvia Ladva ULA-katest ja kolmandal kohal Geete Kaasik Haapsalu Põhikoolist.

Meestest saavutas parima individuaaltulemuse Ilmar Volmer Halukaluritest, teise ajaga lõpetas Ott Rootare HNRK-st ja kolmandana Martin van Schie samuti HNRK-st.

 Link tulemustele: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10dqNc-KXtgNZF0KCQ1SEKArd9bdfK9AGIRhwXD72MtQ/edit#gid=595767708

Peale kolmandat ala on naiste ind.tulemustelt esimesel kohal Ivika Raudsepp HKHK Sõpradest, teisel kohal Maike Tellmann võistkonnast Zëbrad ja kolmandal kohal Kadi Saviir JK Paralepast.

Naiste individuaalsete tulemuste üldtabel: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10dqNc-KXtgNZF0KCQ1SEKArd9bdfK9AGIRhwXD72MtQ/edit#gid=1935708243

Meestest jubib peale komandat ala veteran Marko Ulla võistkonnast Zëbrad, teisel kohal on Meelis Nukki Wildwestist ja kolmandal kohal Lauri Lilleoks Halukaluritest.

Meeste individuaalsete tulemuste üldtabel: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10dqNc-KXtgNZF0KCQ1SEKArd9bdfK9AGIRhwXD72MtQ/edit#gid=898867413

Võistkondlikus üldtabelis juhib Zëbrad, teisel kohal on HKHK Sõbrad ja kolmandal kohal Äärelinn Haeska.

Võistkondlikud tulemused: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10dqNc-KXtgNZF0KCQ1SEKArd9bdfK9AGIRhwXD72MtQ/edit#gid=310528601

Järgmise alana toimub Sõprade Liiigas lauatennnis, naistel 19.märtsil ja meestel 21.märtsil. Kaasa tuleb võtta enda reketid, pallid ja loomulikult hea tuju!

19 alaga sarivõistlus vältab detsembrini. Projekti rahastatavad rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ja Kultuuriministeeriumi liikumisharrastuse programm.

 

Kirjutas Heli Paesüld