Kalender

Läänemaa Sõprade Liiga alustab 14. veebruaril 2017

Spordiliit Läänela korraldatav  Läänemaa Sõprade Liiga alustab veebruaris 2017. 17 alaga sarivõistlus vältab detsembrini. 

Eelnevalt on sama sarja tuntud kui Läänemaa Firmaliiga ja Läänemaa Võistkondliku Sarivõistluse nime all. Sel aastal soovime  kaasata lisaks vanadele osalejatele ka üha enam sõpruskondi ja spordiarmastajaid.

Sellel aastal on plaanis ka 6 esmakordselt toimuvat ala. Need on fotojaht, mälumäng, tennis, SUP-laua sõit, Segway sõit ning vehklemine. Vanadest aladest on tõukekelk, siseorienteerumine, sulgpall, vibulaskmine, discgolf, kanuu, petank, bowling, lauatennis, laskmine ja autode vigursõit/jäärada.

Hetkeseisuga on registreerunuid 25 võistkonda. Osalustasu on 120 eurot võistkonna kohta. Võistkonnas on minimaalselt 3 liiget ning alati võib liikmeid juurde võtta, miks mitte erinevatele aladele erinevad inimesed. Individuaalvõistlejad osalevad samadel alustel.

Esialgselt on plaanitud võistlused teisipäeva õhtutesse. Arvestame kindlasti ka osalejatega.

„Ootame suurt osavõttu ning ka seda, et inimesed võtaksid asja lõbu ja rõõmuga – miks mitte panna võistkonnale naljakas nimi ning mõelda välja ka kostüümid. Leian, et sellisest sarjast sõpradega osa võtmine kuulub kategooriasse kvaliteetaeg. „ – sõnas projektijuht Raili Friedemann.

Info ja registreerimine juhendis olevatele aladele üldjuhul (kui ei ole öeldud teisiti) spordialale eelneval reedel kella 12ks aadressile tralliagentuur@gmail.com ning telefonil 53472412. Hiljem registreerunud võistkonnad alal osaleda ei saa. 

Operatiivne info Facebookis!

Projekti rahastatavad rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ja Kultuuriministeeriumi liikumisharrastuse programm.