Läänemaa seiklusorienteerumine algas 1. septembril

Sel aastal 7 rada: Haapsalu, Paralepa, Pullapää, Piirsalu, Kullamaa, Vormsi pikk, Vormsi lüike rada.  Rajakaardid koos küsimustega ON SIIN.

Seiklusorienteerumise eesmärk on tunda rõõmu vabas õhus liikumisest. Saad valida endale sobiva raja (võid läbida ka kõik rajad), tempo, sõbrad ja liikumisvahendi (jalgratas jms).

Ka sel aastal saab kaardid välja printida veebist. Võid rajale minna ka mobiiliga kaardilt punkte jälgides ja vastused koos kõikide vajalike andmetega saata tavakirjana. Haapsalu Spordikeskusest rajale minnes on võimalik kaasa haarata väljaprinditud kaart küsimustega. Vormsi kaardid jõuavad mõne päeva jooksul praamile huvilistele kaasahaaramiseks.  

Täidetud (ka osaliselt) küsimuste-vastuste lehed tagasta e-posti aadressile spordiliit@laanesport.ee pildina hiljemalt 3. oktoobri õhtuks. Võib tuua ka Haapsalu Spordihoone (Lihula mnt 10, Haapsalu) seiklusraja kaartide tagastuskasti.  Seiklusradasid saab läbida septembri lõpuni.

Auhinnad kõikide osalejate vahel loositakse 7. oktoobril. Peaauhind 400 eur kinkekaart võitjale sobivas spordipoes loositakse välja nende vahel, kes on läbinud kõik 7 selle aasta rada.

Eriauhinnad!

Meie eesmärk on liikumise abil tutvustada ja meenutada elanikele tema kodukoha väärtusi. Puudub igasugune võistlusmoment!

Jälgi operatiivset infot ka  FB sündmuse lehel 

2019 ja 2020 rajad leiad SIIT
2021. aasta rajad on SIIN.

LEIA ENDALE VÄLJAKUTSE!

Küsimuste korral võta ühendust sündmuse FB lehe Messengeris, kirjuta spordiliit@laanesport.ee või helista 517146 (Ülle Lass)