Kalender

Läänemaa Seiklusorienteerumine 2023

5. Läänemaa Seiklusorienteerumine algab 1. oktoobril. 

Sellel aastal on projektijuht ette valmistanud 9 rada: Haapsalu pikk, Haapsalu lühike, Linnamäe, Nõva, Palivere, Panga, Vormsi pikk, Vormsi lühike ja Taebla rada. Haapsalu ukseralli on natuke teistmoodi ja on boonusena kümnes rada..

Seiklusorienteerumise eesmärk on tunda rõõmu vabas õhus liikumisest. Saad valida endale sobiva raja (võid läbida ka kõik rajad), tempo, sõbrad ja liikumisvahendi (jalgratas jms).

Ka sel aastal saab kaardid välja printida veebist. Võid rajale minna ka mobiiliga kaardilt punkte jälgides ja vastused koos kõikide vajalike andmetega saata tavakirjana. Haapsalu Spordikeskusest rajale minnes on võimalik kaasa haarata trükitud kaart küsimustega. 

Printimiseks leiad kaardid koos küsimustega SIIT

Täidetud (ka osaliselt) küsimuste-vastuste lehed tagasta e-posti aadressile spordiliit@laanesport.ee pildina hiljemalt 5. novembri õhtuks. Võib tuua ka Haapsalu Spordihoone (Lihula mnt 10, Haapsalu) seiklusraja kaartide tagastuskasti.  Seiklusradasid saab läbida oktoobri lõpuni.

Auhinnad kõikide osalejate vahel loositakse 10. novembril. Peaauhind 300 eur kinkekaart võitjale sobivas spordipoes loositakse välja nende vahel, kes on läbinud kõik 9 selle aasta rada.

Loosiauhinnad!

Meie eesmärk on liikumise abil tutvustada ja meenutada elanikele tema kodukoha väärtusi.

Puudub igasugune võistlusmoment!

Jälgi operatiivset infot ka  FB sündmuse lehel 

LEIA ENDALE VÄLJAKUTSE!

Radade läbimise osas tekkinud küsimustele saad vastused projektijuhilt 5341 2400 (Jaanus Müür).