Kalender

Läänemaa meistriteks tulid Nelli Paju ja Sten Priinits

Haapsalus peetud Endel Nelise nimelistel Läänemaa meistrivõistlusel epees saavutasid esikohad naistest Nelli Paju ning meestest Sten Priinits (mõlemad En Garde).

Priinits alistas meeste finaalis torgetega 15:7 Jüri Salmi (Tallinna Mõõk). Kolmandad kohad said Marno Allika (Le Glaive) ja Jevgeni Blinov (SBSK Draakon).


Vasakult: Sten Priinits, Jüri Salm., Marno Allika, Jevgeni Blinov. Foto: Maarja Linnamägi

Tulemused 

Naiste epee finaal kujunes möödunud nädalal toimunud Eesti meistrivõistluste finaali korduseks. Nelli Paju ja Erika Kirpu vahelise duelli võitis taas Paju, olles seekord parem torgetega 12:6. Pronksmedalid said kaela Gaia-Marianna Salm (Tallinna Mõõk) ja Kristina Kuusk (En Garde).


Vasakult: Nelli Paju, Erika Kirpu, Gaia-Marianna Salm, Kristina Kuusk

Tulemused 

Eraldi arvestust peeti ka kadettide ja juunioride seas. Meesjuunioride seast oli parim Filipp Djatsuk (SBSK Draakon), talle järgnesid Andzej Gedzo (SBSK Draakon), Jaron Kiiroja (Tallinna Mõõk) ning Henrik Priimägi (En Garde). Kiiroja sai esikoha meeskadettide hulgas, edestades Priimäge, Erik Siminit (Tartu Kalev) ja Andri Meistrit (En Garde). Nii naisjuuniorides kui ka -kadettides võitis Zinaida Smõtškova (En Garde), teiseks tuli Madli Palk (En Garde) ning kolmandad kohad said Anne-Mai Melles (En Garde) ja Kärol-Liina Glinkin (Tallinna Mõõk).


Vasakult: Zinaida Smõtškova, Madli Palk, Kärol-Liina Glinkin, Anne-Mai Melles


Vasakult: Filipp Djatšuk, Andzej Gedzo, Henrik Priimägi. Foto: Helen Nelis-Naukas

vehklemisliit.ee