Kalender

Läänemaa meistrid kabes on Viive Pärna ja Andres Aljaste

14. veebruaril toimusid Haapsalu Sotsiaalmajas, Läänemaa meistrivõistlused 64 ruudulises kabes. Võistlustel mängis 25 kabetajat.

 Naiste turniiri võitis Viive Pärna, II kohale tuli noormängija Ketlin Õunap, kes sai ka parima kabeneiu tiitli  ja III kohale Leanika Pärna.

Meeste turniiril mängis ka mitmekordne linna ja maakonna meister Marina Ivanovitš ja võitis III koha, I-II kohta jäid jagama Andres Aljaste ja Uudo Ojabstein. Järelmatši võitis ja tuli Läänemaa meistriks Andres Aljaste. 4-5 kohta jagasid Mati Paas ja Renee Pajuste, 6.-7. kohta jagasid Uno Lillep ja Aare Loiguste. Hea tulemuse saavutas ka noormängija Dan Taidla, kes tuli 8 kohale ja sai parima noormängija tiitli.

Järelkasvu turniiril mängis 11 kabetajat, Võitis Reio Kaldoja Uuemõisa Algkoolist, kahel vastasel õnnestus temaga viiki mängida , II kohale tuli Kermo Ilau ja III kohale Jaagup Eks samuti Uuuemõisa Algkoolist, 4. kohale tuli Ants Lobjakas Haapsalu Põhikoolist, 5. kohale Martin Pärna Taebla Gümnaasiumist ja hästi mängis ka noorim kabetaja Ron Moskvin, kes tuli 6. kohale.