Kalender

Läänemaa meister saalihokis on Haapsalu

Pühapäeval, 26. aprillil toimusid Haapsalu Kutsehariduskeskuse spordisaalis Läänemaa 2015 aasta meeste saalihoki meistrivõistlused.

2015 I koht Haapsalu

Finaalturniiril osales 5 võistkonda: eelmise aasta võitja Nõva, Noarootsi, Lääne-Nigula, Haapsalu ja rahvaliiga võitja Lihula. Mängiti ringsüsteemis, mänguaeg oli 2 x 12 min. Kuna Läänemaal mänguks vajalikke piirdeid ei ole, õnnestus need Harjumaalt laenata. Mõne tugevama mängija lisandumine tõstis võistkondade üldist taset ja mängukvaliteeti. Seetõttu olid kõik mängud pingelised ja võitluslikud ning ühtlase tasemega.
Turniirisüsteemis võistlusest väljus seekord võitjana Haapsalu (4 võitu). Seda tänu aasta tagasi Haapsallu kolinud ja võistkonnaga liitunud kunagisele Eesti koondise tippmängijale. Andro Sõber valiti ka turniiri parimaks mängijaks.

2015 II koht Nõva
Teise koha saavutas Nõva võistkond favoriidiks peetud Nõva mäng lagunes just viimases ja otsustavas mängus Haapsalu vastu.

2015 III koht Noarootsi
Kolmandaks jäi alati tehniline Noarootsi 2 võiduga. Lääne-Nigula ja Lihula võistkondadele sai määravaks lühike varumeeste pink ja nii mõnigi eduseis kaotati.

Ailar Ladva