Kalender

Läänemaa meister jalgpallis on võistkond SATS

Nädalavahetusel (05.02.2023)  lõppesid klubide vahelised võistlused jalgpallis.

Mängiti väikese formaadiga väljakutel ja võistkonna suurus oli 6 mängijat. Tänu Uuemõisa jalgpallihallile, loobus Läänemaa Jalgpalliklubi saaliturniiridest ja otsustas sama formaadiga võistlused korraldada hallis.

Võistlustele registreerus seitse võistkonda ja korraldati kahest etapist koosnev võistlus. Paljud Läänemaa Jalgpalli esindusmeeskonna mängijad  võistlesid klubide erinevates meeskondades ja see tekitas ainult head konkurentsi.

Mõlemal turniiripäeval ei saanud ühtegi kaotust võistkond Sats ja sai kokkuvõttes 13 punktiga esikoha. Väga head mängu näitas esimesel turniiripäeval U 19 võistkond, kes oli ka võistluste noorim võistkond. Täna pidid tunnistama  U 19 võistkond  FC Brexiti ja LJK juniori paremust ja mängiti  viiki 3. liiga võistkonnaga. Kahe turniiripäeva kokkuvõttes U 19 võistkonnal  III koht ja 9 punkti.

FC Brexit kaotas esimesel turniiril Hanilale ja mängis viiki Paliverega,  teises mängus FC Brexit Hanilat võitis ja mängis  viiki JLK juunioriga, mis andis  kokkuvõttes teise koha  10 punktiga.

Kahe etapi kokkuvõttes oli IV LJK juunior( 7punkti).  V koht  3. liiga võistkond ( 6 punkti). VI koht JK Hanila (2punkti). VII koht Palivere, kes teisel etapil ei osalenud.

Pildil võistkond SATS

All vasakul:  Hendrik Siht- turniiri parim väravavaht, Kristo Enn, Ken Rääli- võistluste noorim mängija, Ken Sinkevicius, tagareas: Rener Uibopuu, Kris Sten Toom, Martin Salf- võistkonna parim väravakütt(15), Karel Saarkopli, Juhan Jograf Siim

Võistluse korraldaja oli Läänemaa Jalgpalliklubi.