Kalender

Läänemaa meister 2019 jalgpallis on Palivere

Pühapäeval, 27. oktoobril toimus Haapsalu kunstmuru väljakul Läänemaa Meistrivõistlused, kus selgitati välja Läänemaa meister.

Kokku oli kuus võistkonda: Palivere, Nimetud, Haapsalu I, Haapsalu II, Fc Lääne-Nigula, Läänemaa JK. Kolmandaks jäi Nimetud (Treener Mart Pulst mängis oma noorte kasvandikega), teiseks Läänemaa JK ning esimeseks Palivere (pildil). Palivere ja Läänemaa JK esimese ja teise koha mäng oli väga võrdne ja otsustavaks hetkeks sai värav, mille lõi Palivere väravavaht Kristofer Aljaste. Meistrivõistlusi korraldas Läänemaa Jalgpalliklubi koostöös spordiliit Läänelaga.

Võistluse parimaks väravakütiks tuli Läänemaa JK mängija Martin Salf, lõi kokku 11 väravat ja võistluse parimaks väravavahiks oli Palivere väravavaht Kristofer Aljaste.

Täname väga fotograafe Liisa Salihovat ja Annabel Pindmaad, diplomi kirjutajaid Getter Puud ja Anastasia Nevskit, ning täname kohtunikke Marek Pragi  ja Valdo Nõlvakut. Võistlusi aitasid korraldada kooli praktilise töö raames Cristopher Kull ja Kevin Otsus.