Kalender

Läänemaa maadlejatel oli edukas nädalavahetus

5.märtsil toimusid Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones 28. korda Kristjan Palusalu mälestusvõistlused noortele. Võistlus toimus kahes vanuseastmes: 2006. a sündinud ja nooremad ning 2003.a sündinud ja nooremad. Kohale oli tulnud 143 maadlejat Eestist ja Lätist. Läänemaad esindasid 9 noort maadlejat.

Palusalu

Tugevalt turniirilt suutsime Läänemaale tuua 5 auhinnalist tasu. Kevin Uspenski Haapsalu Dünamost ja Kaarel Kants SK Martnast võtsid mõlemad kaaluvõidu. Markus Sõber, Eerik Pank (mõlemad Lihula Leolast) ja Henrik Rämman SK Martnast tulid koju hõbedaste autasudega. Ülinapilt kaotas kolmanda koha kohtumise Stefan Lauri Mölder Leolast, kes saavutas auväärse neljanda koha. Kõik nimetatud võistlesid vanemas vanuseastmes, 2003. a sündinud ja nooremate hulgas.

Nooremas vanuses, vähem harjutanud poistel seekord nii hästi ei läinud. Hugo Õunaid Dünamost saavutas 7. koha. Charli Takk Lihulast ja Mero Karmo Simson olid seekord sunnitud leppima kumbki oma kaalukategoorias 10. kohaga.

Päeva viimane ehk ka põnevaim võistlusmatš kuulus samuti Läänemaa meestele. Kuni 13. aastaste poiste raskekaalu finaalis läksid kokku Eerik Pank Lihula Leolast ja Kaarel Kants SK Martnast. Ülipõnev ja emotsionaalne finaal sai oma lahenduse alles viimasel sekundil kui 12:11 kuulus raskekaalu parima tiitel Kaarel Kantsile. Finaalmatši saab vaadata SIIT.

Läänemaalaste tulemused:

Nooremad poisid:

Hugo Õunaid – 23kg 7. koht Dünamo

Charli Takk -23kg 10. koht Leola

Mero Karmo Simson – 33 kg 10. koht Dünamo

Vanemad poisid:

Stefan Lauri Mölder -35kg 4. koht Leola

Kevin Uspenski -47kg 1. koht Dünamo

Henrik Rämman -53kg 2. koht Martna

Markus Sõber – 59kg 2. koht Leola

Kaarel Kants +76kg 1. koht Martna

Eerik Pank +76kg 2. koht Leola