Kalender

Läänemaa Koolispordiliidu meistrivõistlused korvpallis 10.-12.klasside õpilastele

Teisipäeval, 17. novembril toimusid Wiedemanni Sporihoones Läänemaa Koolispordiliidu meistrivõistlused korvpallis 10.-12.klassidele. Osales 4 poiste võistkonda ja 3 tüdrukute võistkonda. Kohtunik oli Jaanus Levkoi.

Poiste võistkondadest osalesid Läänemaa Ühisgümnaasium I ja II võistkond, Haapsalu Kutsehariduskeskus ja Noarootsi Gümnaasium. Oli palju huvitavaid ja tasavägiseid mänge. Kõige tasavägisemaks osutus LÜG I mäng HKHK-ga, mille võitjast olenevalt oli ka turniiri võitja. Võitjaks tuli LÜG I võites HKHK seisuga 30:24, Teiseks tuli HKHK ja kolmandaks LÜG II. Resultatiivsemaks mängijaks valiti poistest Gregor Uustalu. LÜG I meeskonda kuulusid (pildil vasakult): Kristjan – Sander Peterson, Peeter Kaus, Gregor Uustalu, Heinrich Heintalu, Erko Puskar, Demis Teral ja Martin Vatku.

Tüdrukute võistkondadest osalesid Läänemaa Ühisgümnaasium I ja II võistkond ning Noarootsi Gümnaasium. Võistkondi oli küll vähe, kuid tase oli hea ja põnevust küllaga. LÜG I ja LÜG II mäng läks isegi lisaajale. Turniiri võitjaks tuli mõlemad mängud võitnud LÜG I, teiseks Noarootsi Gümnaasium ja kolmandaks LÜG II. Resultatiivsemaks mängijaks valiti tüdrukutest Eliis – Maria Koit. LÜG I võistkonda kuulusid (pildil vasakult seisavad): Katarina Sits, Andrea – Garlet Ojamu, Triin Kahn, Madelen Kalvik, Elise Pihlakas (vasakul esireas): Lisett Mary Aasma, Eliis – Maria Koit ja Aliis Vatku.

Robin Särg

Läänemaa Ühisgümnaasiumi 11.M õpilane

Fotod: Leelo Paju