Kalender

Läänemaa Koolispordi Liidu 3×3 korvpalli parimad on Oru kool ja Haapsalu põhikool

Aasta viimasel koolidevahelisel turniiril võistlesid 4.- 7. klassi õpilased 3×3 korvpallis. Kokku osales üheksa poiste ja kaheksa tüdrukute tiimi. Turniiri neljast võidukarikast kolm läksid Oru kooli ning üks Haapsalu põhikooli.

4.-5. klassi tüdrukute arvestuse võitis täiseduga Oru Kool. Karika ja kuldmedali teenisid: Aleksandra Anderson, Liisa Maide, Johanna Saariste ja Lisandra Sasse. Võitjatele järgnesid Haapsalu põhikool, Noarootsi kool ning Haapsalu linna algkool.

6.-7. klassi tüdrukute arvestuses võttis Oru Kool kaksikvõidu. Kuldmedali sai kaela: Siiri Kuusksalu, Marlene Kõre, Deivi Pärila ja Meliise Pahk. Oru võistkondadele järgnesid Haapsalu põhikool ja Haapsalu linna algkool.

4.-5. klassi poiste seas läks turniirivõit Haapsalu põhikoolile. Võitjakarika ja –medali said: Sten Lavrušenko, Oskar Raatpalu, Romet Rahula, Sten Lomper. Esikolmikusse mahtusid veel Haapsalu linna algkool ning Oru kool. Südilt võistelnud Noarootsi pidi seekord 4. kohaga leppima.

6.-7. klassi poiste arvestuse võidu teenis täiseduga Oru kool. Karika ja kuldmedali vääriliselt mängisid: Henri Heilu, Artur Allan Mustkivi, Rico-Janree Ojamu ja Hardi Lauri. Teine koht kuulus Haapsalu põhikoolile. Tuline võitlus käis aga pronksmedali peale, sest kolmel võistkonnal oli turniiri lõpus võrdselt punkte. Kokkuvõttes läks 3. koht Noarootsi koolile, järgnesid Haapsalu linna algkool ja Oru kooli teine võistkond.